A vegetáriánusok ihatnak tejsavófehérjét?
A vegetáriánusok ihatnak tejsavófehérjét?
Anonim

Attól függ, hogy milyen típusú vegetáriánus te vagy. Akik lakto-vegetáriánus típusú életmód alkalmas lenne arra, hogy a tejsavó fehérje kiegészítő, mivel tejtermékből származik. Ha minden tejterméket kihagy az étrendjéből, akkor a tejsavó fehérje a termék nem lesz elérhető az Ön étrendjében.

Azt is tudni kell, hogy a tejsavófehérje miért nem vegetáriánus?

Tejsavó fehérje rendszerint a sajtgyártás melléktermékeként szerzik be. Ha a sajtgyártók állati gyomorból származó oltót használnak a sajt alvasztására, akkor a savó van nem vegetáriánus. Savó amely növényi vagy mikrobiális oltóanyag felhasználásával sajtból származik, alkalmas vegetáriánusok.

Hasonlóképpen, a Gold Standard Whey protein vegetáriánus? Gold Standard tejsavófehérje tehéntejből származik. A standard vegetáriánus tejet és tejtermékeket tartalmazó étrend, ez Gold Standard Whey Protein használható. Azoknak, akik tojást és tejterméket esznek (lakto-ovo-vegetáriánus) ez a termék is megfelelő. Ez a termék azonban nem alkalmas vegánok számára.

A fentieken kívül a vegetáriánusok szedjenek fehérjeport?

Ez azonban nem jelenti azt, hogy a vegán fehérje por nem lehet az étrended része. De attól függően, hogy mit eszel, lehet, hogy már megkapod a fehérje szükséged van. És természetesen, vegán fehérjeporok – barna rizsből készült fehérje vagy rizs, borsó és kender kombinációja fehérje – szintén magasak fehérje.

A tejsavófehérje állatokból származik?

Savó egyszerűnek tűnik. Az fehérje származik kecske- vagy tehéntejből. Ez egy komplett fehérje, vagyis megadja a szervezetednek mind a kilenc esszenciális aminosavat, amit nem tud önmaga előállítani. Az fehérje több száz különböző zöldségből, diófélékből és magvakból kinyerhető.

A téma által népszerű